Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
.
.

 16.11.2015

DÜNYA PLANETİNE AÇIK BİLGİDİR

Dostlarımız,

İlâhi nuru almış herkes eline aldığı Bütün Görevleri Doyasıya yapma Çabası Sarfederken, Bütünün hayrına yapılan programları asla görememektedir. Bu durum insanlığı olumsuz yolda etkilediği için seleksiyon programları devreye alınmıştır. Bu yol ile Bütünün Bilincine ulaşmışlar ile ulaşamamışlar Teker Teker Seçilmektedir.

Kozmoz’un planetinize Bu güne Kadar Tatbik etmiş olduğu Bütün programlar İnsani Bilinçlerin Bilinç aşamaları yapmaları içindir. Her Bilginin bir manyetik alanı ve bir Boyut Frekansı Vardır. İnsanlık bu Bilgilerin Frekansları ile aşama yapar. Bilgi hiç mühim değildir. Sizlere aşama yaptıracak olan o Bilgilerin Frekanslarıdır.

1900 Hızlı Evrim programına göre planetinizde yaşam Hakkı almış olan herkesin, Zaman darlığı nedeni ile Kurtuluş Boyutuna Fişlenme Zorunluluğu olduğundan, Birleşim programı nedeni ile 2016 Dünya yılında Bütün planetiniz özel bir programa alınmıştır.

2015 yılının Son Tarama programında planetinizdeki bir Çok Bilinçte Hâlâ Bilgi açlığı olduğu görülmüştür. Bilgi Doyumu olmadan Fiili Tatbikatlar asla devreye giremez. Planetinizde yaşayan herkesin bir Boyutu ve O Boyutundan aldığı veya alamadığı bir Çok Bilgiler Vardır.

Bu Son Çağda Kozmoz, insanlığın Bütün Bilgilerden istifade etmesi için herkesin Öz ve Bilgi kanalını açmıştır. Çok ileri Bilgilerin Frekansı çok ağır ve Güçlüdür. Onları ancak O Seviyedeki Bilinçler alabilir.

İnsanlık her Zaman Zordan Kaçma Bilincini Taşıdığı için daima Bilincini Zorlamayan Bilgileri Tercih etmiştir. Bu yüzden planetinizde Bilinç aşamaları Çok ağır bir Tempoda Seyretmektedir. Bu neden ile Tüm Planetiniz 2016 yılında özel bir programa Bağlanmıştır.

Bu programa göre Bilgi Kitabı dışındaki Bütün Kanal Bilgilerinin Frekansları Kapatılarak Bütün Bilgiler 72. Boyut Frekansına Bağlanmıştır. Yani planetinizdeki Herkes hangi Boyut Bilgilerini alırlar ise alsınlar daima 72. Frekansı alacaklardır. Bu Şekilde Tüm planetiniz 21. Yüzyılın Sonuna Kadar “Bilgi Kitabı Frekansı Hariç” Tek Frekansa Fişlenmiştir.

2016 Dünya yılının Sonunda yapılacak Taramalar Sonucu 72. Enerjiyi alabilmiş Bilinçler 2017 Dünya yılında Bilgi Kitabının 76. Frekansına bağlanacak ve 2018 Dünya yılında da 76. Frekansı alabilenler Resmen Kurtuluş programına bağlanarak Çalışmalarını Bu yolda Bilinçli olarak devreye alacaklardır.

Birinci Güneş Sisteminde bulunan planetinizin Çıkış Kapısı SATÜRN’dür. Satürn 18. Boyutta Bulunan 72. Boyut Enerjisi Taşıyan bir Galaksidir. Bu Boyut ALFA Kanalının Sonudur. OMEGA’ya Buradan geçiş yapılır. Bütün programlar Zamanın akışına denk olarak devreye alınır.

Bilgilerinize Sunulur.

.

.,

 

KOZMOZ FEDERAL BÜTÜNLÜĞÜ