Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
.
.

 01.05.2016

BÜTÜNLENEN BİLİNÇLERE BİLGİDİR

 

Dostlarımız,

Dünyadaki Haberleşme ve Birleşme programlarında, manyetik alanların Çok Güçlü etkisi vardır. Yapmış olduğunuz Evrensel Çalışmaların biraz daha Ciddiyetine Vakıf olabilmeniz için Şimdi Sizlere bu manyetik alanların bazı özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

Aslında manyetik alanlar, Düşüncelerin oluşturduğu Çok Güçlü Enerji düğümleridir. Her Varlığın Düşündüğü her mevzuun Kendine özgü bir manyetik alanı ve bu manyetik alanın da bir Çekim Gücü Vardır.

Bu Şekilde Düşüncelerde oluşan mevzuların hepsi bu yolla biri birlerini Kendi manyetik alanlarına Çekerek değişik bir Çok manyetik alanların oluşmasına neden olurlar.

Bu manyetik alanlar Düşüncelerin Gücüne göre yatay ve dikey olarak iki ayrı ortamda oluşurlar. Kıble Tabir edilen ibadet merkezleri Düşünce Güçlerinin Birikimi ile oluşturulmuş yatay manyetik alanlardır.

Bir de atmosferde oluşturulmuş manyetik alanlar Vardır. Bunlar Sırası ile Kutsal Kitapların Frekanslarının oluşturduğu manyetik alanlar, Düşüncelerdeki korkuların oluşturduğu manyetik alanlar, Bir de Semavi Düşünceler ile oluşturulan manyetik alanlar ( Melekler – Cinler – Şeytan ) gibi.

Yatay manyetik alanlar, aynı Koordinat doğrultusunda olan Bilinçleri otomatikman kendi auralarına Çekerek manyetik alanlarını daha da Güçlendirirler. Ancak atmosferde oluşan manyetik alanlardaki Enerjileri Bireyler sadece Kendi Düşünceleri ile Çekerek O manyetik alanın etki alanının içine dalar Ve O anlık Korkularını – mutsuzluklarını Veya mutluluklarını yaşarlar.

Bir manyetik alan ne kadar Güçlü oluşmuş ise aynı Koordinatta olan insani Düşünceler otomatikman oraya Çekilir. Bir İnsan Düşünce yolu ile Hangi manyetik alana girerse, oradaki Enerji Gücü muhakkak onu Etkisi altına alır. Dinsel manyetik alanlar asırlardır işte bu Bilinçler ve Düşünceler ile oluşturulmuştur.

Halen yeni bir program olarak devreye giren ve bu Çağda Hakikatleri açıklayan Işık – Foton – Siklon otomatik Tekniği ile yazdırılan Bilgi Kitabı, Verilen öneriler doğrultusunda yapacağı Çalışmalar ile Hem yatay – Hem dikey olarak manyetik alanını Çok Kısa Zamanda oluşturacaktır.

Bu güne Kadar Bilgi Kitabı yolunda yapılan Çalışmalar ile planetinizde Kitabın manyetik alanı oldukça oluşmuş durumdadır. Kadim Frekansların Gücüne Galebe Çalacak bir Güce Sahip olan Bilgi Kitabı’nın manyetik alanı ancak istenilen Çalışmaların Düzenli ve Bilinçli bir Şekilde devreye alınması ile oluşacaktır.

Bir manyetik alanın oluşması için yapılan Çalışmalarda “Bilinçli bir İnancın” oluşması Şarttır. İnanç Sizin Öz potansiyelinizin Bilincini açığa Çıkartacak en Güçlü anahtardır.

Bir Varlığın Öz Enerjisi ile Çekmiş olduğu Kozmik Enerjilerin Frekansı ne Kadar biri birine yakın olur ise yapılan Çalışmalar daha Bilinçli – İdrakli Ve Sağlıklı olur.

Bilgi Kitabı yolunda yapılan Çalışmalar bu Şekilde devreye alındığı Takdirde Kitabın manyetik alanı Hem yatay Hem de dikey olarak daha da Güçlenecektir. Ve planetinizdeki İnsani düşünceler otomatikman bu manyetik alandan Çekmiş olduğu pozitif Enerjiler ile Hem ailelerine – hem ortamlarına – Hem İnsanlığa Hizmet programını Resmen devreye alarak yardımcı olacaklardır. Ve Dünyanız halen yaşadığı bu Zor Koşulları bu Kadar yoğun yaşamayacaktır. Dünyanız Sizlere Emanet edilmiştir.

Bilgilerinize Sunulur.

 

SİSTEM