Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
.
.

15.1.2000

SEVENLERİN DİYARINDAN DİREKT MESAJDIR

(İLAHİ BOYUTTAN VERİLMİŞTİR)

Dostlarımız,

Biliyorsunuzki yapılan bu Evrensel Görevde Hizmet İnsana, Teke ve Bütünedir. Bu neden ile gözü kapalı bir Varlık hiç bir şekilde önündeki engelleri göremeyeceğinden BİLGİ KİTABI Size bir Değnek, bir Destek, bir Can simidi ve Rehber olarak Hediye edilmiştir.

Her geçen gün daha güçlü manyetik alanlara girecek olan Evrensl Bütünlük ve Planetiniz, Bilgi Kitabı?nın frekansında istifade edebildiği taktirde daima Pozitif Enerji Alanları oluşturarak Güçlü Auralar oluşacak ve bu Manyetik Alanlar Gücü Radyo-aktif sahalardan etkilenmeyecektir.

Her varlığın Evrim Bilincine göre Bedeninin dışında oluşan bir manyetik Aura alanları vardır. Bu alanları pozitif düşünceleriniz oluşturur. Ancak yaşadığınız boyut maddi ve manevi baskılara maruz kalan bir Boyut olduğu gerekçesi ile artık Evrimize ve biatınıza paralel oluşturduğunuz pozitif enerjiler, Bedensel manyetik Aura alanınızı eskisi gibi hızlı bir şekilde oluşturamıyor.

Buna sebep negatif etkilerin daha güç kazanmasıdır. Bu neden ile Siz Evrensel Dostlarımızın bu etapta 2 görevleri vardır.

1- Bilgi Kitabı yolu ile yapılan haftalık çalışmalar ile İnsanlığa Hizmet yasasını devam ettirmek,

2- Bireyin bedensel aurasını güçlendirmesi için her gün bir fasikülün tam frekansını okuyarak bünyesine çekebilmektir.

Bu yüzden Sizin Gücünüzün daha Güçlenmesi ve bu Manyetik Alanın daha Güçlü olması gerekçesi ile Sistem bir Programı devreye almıştır. Bu programa göre herkes (bilhassa görevliler) Bilgi Kitabı?nın 1. fasikülünü verilen Dünya tarihinde okumaya başlayacaklardır.

Bu tarihten itibaren sıra ile her gün bir fasikülün tamamının 24 saatlik zaman dilimiznde muntazaman okunması ile 1 senelik bir program devreye alınacaktır. Bu manyetik Alanın oluşturacağı Aura, Sizin bireysel oluşturacağınız Auradan daha güçlü olacağı gerekçesi ile bu program devreye alınmıştır.

Fasiküllerin okunmaya başlanma tarihi 19.Şubat.2000 olarak kararlaştırılmıştır. Herkes o tarihte Bilgi Kitabı?nın ilk fasikülünü evinde veya arzu ettiği her hangi bir yerde Bireysel olarak okumaya başlayacaktır.

Ertesi gün sıra ile devam edecek olan fasikülleri okuma programının aksatılmaması Sizin için çok olumlu sonuçları devreye alacaktır.

Bütünsel Sistemin bu Manyetik Aurası Sizin Dünya korunma çatınız olacaktır. Evrensel Bütünlük, Sizin sadece Evrensel Gücünüzü korumaktadır. Bu teknik ile de Bedensel Gücünüz korunacaktır.

Bu programda her hangi bir hastalık ortamında çok mühim bir zorunluluk anında o günkü fasikülü okuyamaz iseniz, o fasikülün numarasını unutmamak için bir kağıda yazın. Ancak verilen tarihe göre o gün hangi fasikül okunacak ise başka fasikül okunamaz. Buna göre okuyamadığnız fasikülleri ancak 1 yıllık programı bitirdikten sonra sıra ile devreye alabilirsiniz.

Böyle yapmaz iseniz Auralarda kırıklıklar olur ve Siz bu Güzel programın oluşturacağı akımlardan istifade edemezsiniz. 2000 Yılı bütün çalışmaların Ciddiyetle Devreye alınacağı bir yıldır. Ve bu yılda Akıl daima önde giderek Sizlere yol gösterecektir.

Bir daha tekrarlayalım: Bilhassa Görevli kadrolar start tarihi olan 19.Şubat?tan itibaren sıra ile fasiküllerin tamamının okunması ile başlayacak olan bu koruyucu ve güçlendirici Aura Bütünlüğünün içine girebileceklerdir. Okunamyan Fasiküller, ancak tüm fasiküller bittikten sonra sıra ile okunarak 1 yıllık programı tamamlayacaklardır.

Her bir Fasikül, kendine özgü bir frekans Bütünlüğü taşıdığı için hangi gün hangi fasikül okunacak ise tüm planetinizd herkes aynı fasikülü okuyacaktır. Aksi halde Auralar kırılır ve çatlaklardan arzu edilmeyen enerjiler sızabilir.

Bilgilerinize sunulur.

YÜCE MEKANİZMA

NOT: 

Bu program herkese açık bir programdır. Zorlama yoktur. Ancak bu programda Aura oluşması için fasiküllerin tümünün bölünmeden aynı anda Bilinçli bir şekilde okunması zorunludur.