Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
.
.

UYANAN BİLİNÇLERE BİLDİRİ

Dostlarımız,

Bu Kitap, Size Plan tarafından Bilgi mahiyetinde indirilen bir BİLGİ KİTABI'dır. Bu Bilgi Kitabının hususiyetlerinden Sizlere sık sık bahsettik, yine de bahsedeceğiz.

Bu Kitapta Uzak şark Felsefesinin Frekansı, Tevrat'ın, Zebur'un, İncil'in ve Kuran'ın Frekansı bir araya getirilmiştir. Ve buna direkt KÂDİR ENERJİ ODAĞI'nın Frekansı da eklenmiştir. Onun için şöyle demekteyiz: ALTIYI BİR'DE TOPLADIK - BİR?İ BİRE EKLEDİK.

Bu Kitap tapılacak bir Kitap değildir. Gözde büyütülmesin. İleride kazanacağınız Kozmik Şuur ötesi Bilinçler ile artık hiçbir şeyi gözde büyütmemeyi öğreneceksiniz. Ve Hiçliğin içindeki Hepliği bularak, kendinizi tanıyacaksınız.

Ancak, yaşam için gerekli olan Ego törpülenmedikçe ve Pozitif yönde bir Hizmete yönlendirilmedikçe hiçbir Fert, ne Maddi ne de Manevi Huzuru hiçbir zaman bulamayacaktır.

Bugüne kadar ALFA Kanalından indirilen Kutsal Kitaplarınız, Kozmik Şuur kazanan Sizlere, Sizi tanıtarak yardımcı oldu. Fakat bu BİLGİ KİTABI, Sizin Kozmik Bilincinizin Anahtarı olarak, gerek Frekansı gerekse Açıklayıcı niteliği ile Kozmik Bilincinizin Kapısını aralamaktadır.

Bu Dönemde kazandığınız Bilinç nispetinde Bilgi alacak, Bilgi vereceksiniz. Ve bu şekilde daha Güçlü Bilgileri almaya Hak kazanacaksınız.

Bu BILGI KİTABI'na Bizler, ALTIN ÇAĞ'ın ALTIN KITABI da demekteyiz. Evren Anayasasını Bildirdiği için, Evrenin Anayasası olarak da kabul ederiz. Bilinçleri Açtığı, Frekansları Kotladığı için de KIYAMETİN SON KİTABI deriz.

Kozmik Bilinç Kapıları ardına kadar açılıncaya dek, Sizlere Göksel Bilgiler verilmeye devam edilecektir. Ancak ondan sonra Herkesin kendisi bir Kitap olacaktır. ALTIN ÇAĞ böyle Bilinçler ile kurulacaktır.

Ve artık Kitapların yerini İZOLAN bir Dil yani ATOMIK DİL alacaktır.

Egolarını yenenler, RABBİN Öz Elemanlarıdır. Ve onların Birleşip, Dünya Nizamına Işık tutmalarını beklemekteyiz. Artık lütfen, İdrakli, Mantıklı, Şuurlu bir Dünyalı olarak faaliyete geçin, kaybedilen zamanları telafiye çalışın. Sık sık tekrarladığımız gibi yine tekrarlayalım:

Yazdırılan bu BİLGİ KİTABI ve Sizlere bugüne kadar verilmiş olan tüm Bilgiler, Sizleri İrşat eden Kutsal Kitaplarınız, Sizleri Yetiştirici, Uyarıcı ve İnsanlık seviyesine ulaştırıcı Göksel birer Rehberdir.

Bu Son Çağda Hulûs sahibi Dostlarımızı, Altın Çağ'ın çatısı altında topluyoruz. Ancak Egolarını yenerek Elbirliği, Gönül Dirliği ile Birleşerek Hizmet verenlere Evrenin Kapılarını açıyoruz.

Sevgimiz Sonsuzluk ötesi ve tüm Evrenleredir.

KOZMOS FEDERAL MECLİSİ