Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
.
.

BİLGİ KİTABI

2016 YILI OKUMA PROGRAMI VE OKUMA TAKVİMİ

!! PLANETİMİZİN KADERİ DÜNYA İNSANININ ELİNE TERKEDİLMİŞTİR !!

!! Bundan sonra devreye alınacak Bütün okuma programları Karmasız okunacaktır !!

 

 

29-01-2010

DÜNYA PLANINA AÇIK BİLGİDİR

Realite Bütünlüğünde yansıma Sistemine uygun bir program olarak devreye alınmış okuma programları çok özel bir Çalışma nizamıdır. 2009 Dünya yılında devreye alınmış olan okuma programının gayesi Dünya Manyetik alanında Bütünün Hayrına yapılan Çalışmaların yüklenmesi ile alakalı bir program ile ilgili Çalışma idi.

Ancak bu Çalışmalardan henüz arzu edilen yansımalar Sistemin arzusu doğrultusunda devreye alınamadığı gerekçesi ile bu Programı yarıda bitirenler 19 Şubatta Karmasız Programı devreye alacaklardır.

Programı Bilinçli bir şekilde devreye almış olanlar okuma programlarının Bitiş tarihinin ertesi günü Birinci Fasikülden Başlayarak okuma programlarına karmasız olarak başlayacaklardır.

Ve bundan sonra devreye alınacak Bütün okuma programları Karmasız okunacak, programda karma yapanlar ertesi yılın 19 Şubatında yeni bir okuma programına karmasız Başlayarak programı tamamlayabilirler. Bitiş tarihinden sonra Çalışmalarını yeni Baştan Devreye alacaklardır.

Bilgilerinize Sunulur.

SİSTEM

 

 

19 Şubat'ta Yeni Başlayacak veya Yeniden Başlayacaklar İcin 2016 Okuma Takvimi

2015 Okuma Programını Karmasız Tamamlayanlar İcin 2016 Okuma Takvimi


 

 

 

16.02.2009

 

YÜCE MEKANİZMADAN DİREKT BİLGİDİR

( Tüm Dünya Planetine Bildiridir )

 

Dostlarımız,

İlahi Düzenlerin Evrensel Boyutlara Bağlandığı bu Özel Çağda, Sizlere Sistem Tarafından Bu Güne Kadar Verilmiş olan Bütün Öneriler Geçerli ve Tatbikattadır.

Planetinizin Kaderi, Dünya İnsanının Eline Terkedilmiştir. Bu İlâhi Sonucu, Dünya İnsanı üstlendiği takdirde, Kaderi Planlarda Çok Büyük değişikliklere gidilecektir.

Bu neden ile Dünya Planetine 2008 Dünya yılının Başında Verilmiş olan 2009 Okuma Programı, Tamamen Dünyanızın Kaderi Planı ile alâkalı bir Programdır.

Ancak bu Bilginin açıklanmasını Yüce Mekanizma, İnsanlığın Henüz Hazır olmaması gerekçesi ile Planetinize Şu ana Kadar Vermekte Tereddüt etmiştir.

İnsanlığın Evrensel Bilinci, ne kadar yakalayıp yakalamadığının bir Çizelgesi olarak devreye alınan Bu Son Çağın En Yoğun Frekansını Taşıyacak olan 2009 Okuma Programı, 19 Şubat Tarihinden itibaren Planetinizin Kaderi Planına Bağlanmıştır.

Bu neden ile Yüce Mekanizma Dünyanın Tüm Sorumluluğunu Dünya İnsanına terk etmiştir.

Semaların açılacağı günler yaklaştıkça İlâhi Düzenin Tüm Üyelerinin Kollektif bir Bilinç Bütünlüğüne ulaşacağını Uman ve Bekleyen Yüce Mekanizma, tüm Dünyalı Dostlarına Mutluluk, Sağlık ve Başarı dileklerini Bildirmek ile yükümlüdür.

Yarınlar Sizlerin Bilinç Bütünlüğünüz ile devreye alınacaktır.

İlahi Adalet Adına Verilen Direkt Mesajdır.

SİSTEM

 

 

 

16.03.2008

BÜTÜNLENEN BİLİNÇLERE BİLGİDİR

( Dünya Planetine Direkt Bildiridir )

 

Dostlarımız;

Realite yolunda Hizmet veren Bütün Dünyalı Görevli Dostlarımız, Direkt Omega Boyutundan Sisteme Hizmet Vermektedirler. Bu neden ile Realitenin Bugüne kadar Vermiş olduğu Bütün öneriler doğrultusunda Bilinçli olarak Hizmete akit Vermiş Tüm Kuruluşlar Bilgi Kitabı yolunda İnsanlık adına Hizmeti devreye almış olan Işık öğretmenleridir. Halen bu Bilinç ile İnsanlık adına Hizmetlerini Sürdüren bu Dostlar İnsanlığın Kurtarıcı Elemanlarıdır.

Yarınlarda Sizlerin Özel frekanslarınızın Evrimsel yansımaları ile devreye alınacak olan bir Evrensel Bütünlük Kadrosu oluşturulacaktır. Bu neden ile 21. Yüzyılın açılış Dönemine bir Hazırlık olması gerekçesi ile Birleşik Realite Evrensel Birleşim Bütünlüğü Tüm Planetinizin ortak bir Bilince oturtulabilmesi için yeni bir Programı devreye almıştır.

Bu Programa göre, Bugüne kadar Bilgi Kitabının Bireysel Okuma Programını devreye almış ve alacak olanlardan Hakiki Görevlerinin Esasını Teşkil edecek bir Yansıma Programı devreye alınacaktır. 2009 Dünya yılının 19 Şubatından itibaren Devreye alınacak olan bu Kolektif yansıma mekanizması, yaşadığınız Dünya Boyutunun manyetik alanında Çok olumlu değişikliklere neden olacaktır.

Şu an Okuma Programını devreye almış olanlar ile olacak olanlar ve Karmalarını Tamamlayanlar 2009 Dünya yılının 19 Şubatından itibaren, Dünya Planetinin Kollektif manyetik aurasının oluşturulması nedeni ile yeni baştan bir okuma programını devreye alacaklardır. O Tarihe kadar Okuma Programlarını Bitirmemiş ve Karmalarını Tamamlamamış olanların, yaptıkları bu insani gayretleri göz önünde Tutularak, Kozmoz onların Okuma Programlarını Tamamlamış Sayacaktır.

Bütün Dünyada Bilgi Kitabı yolunda Gönül Hizmeti almış Herkes yukarıda Belirtilen Tarihin Verilen Gününde yani 19 Şubatında Bilgi Kitabının Birinci Fasikülünden itibaren her gün bir Fasikül okumak Şartı ile Karmasız bir okuma programını yeni Baştan devreye alacaklardır.

Bilgi Kitabını ilk okuma Turunda okuyan Bireyin Frekansı, Bilgi Kitabının Tüm Harflerine Işık ? Foton Tekniği ile yüklenmiştir. Daha Sonra devreye alınmış Okuma Programı insani Bilinçlere yansıma yapmış ve Fasikülleri okurken Çekmiş olduğunuz Kozmik Enerjilerin Frekansları Sizlerin Hücresel yapılarınızın Olgunlaşmasına ve Güçlenmesine neden olmuştur.

2009 Tarihinin 19 Şubatında devreye girecek Okuma Programı ise Tüm Dünyanızın manyetik aurasının arınması ve Sizlerin daha ileri Boyutlara Kabulünüz için yapılan bir Çalışma Düzenidir. Bu Programda Hizmet vereceklerin aynı gün veya aynı gece Saat 12.00?ye kadar 24 Saatlik bir Zaman diliminde Fasikülleri okumaya Başladıkları andan itibaren Kayıtları yapılarak Evrensel Görevleri Sisteme Fişlenecektir. Bu Programda Gaye yapılan Görevin Bilinçli anlayarak okunması ve Karmasız Tamamlanmasıdır.

Çünkü Kitabın Frekans Rezonanslarının aynı Zaman diliminde devreye alınması Söz Konusudur. Okurken uyku Frekansına girerseniz O Cümleyi Yeni Baştan okuyabilirsiniz. Çünkü uyku Bilinç Frekansını Keser yansıma yapılamaz. Ancak Bu Şekilde yapılacak Kolektif Bilinç Bütünlüğü Planetinizin manyetik alanını olumlu yolda değiştirebilir.

Bu mesajımızı Şimdiden Bütün Evrensel Bilinç Kazanmış Dostlarımıza ulaştırarak, Bu yolda yani okuma gününde Katılımın daha Çok ve daha Güçlü oluşturulması Evrensel Konseyin arzusudur.

Bilgilerinize Sunulur.

SİSTEM

 

19 Şubat'ta Yeni Başlayacak veya Yeniden Başlayacaklar İcin 2016 Okuma Takvimi

2015 Okuma Programını Karmasız Tamamlayanlar İcin 2016 Okuma Takvimi